Нещодавно ми писали про те, що Apple визнала проблему з антибліковим покриттям нових моделей Макбук Ейр. Але, як виявилося — це не всі недоліки новинки, крім усього іншого — користувачі відмічають, що лептоп сильно нагрівається у процесі роботи. Такими спостереженнями ділилися власники і попередніх версій MacBook Air Retina з 2017 року, але після оновлення лінійки проблема тільки поглибилась.

MacBook Air 2020 року гріється та шумить

Зважаючи на те, що оновлені моделі Air з 2020 року отримали більш потужне «залізо» (процесор Intel Core i5 до 3,5 ГГц у режимі Turbo Boost), з’явилося чимало охочих випробувати їх «на ділі». На ноутбуках почали запускати ресурсоємні програми, обробляти відео, працювати з графікою та ін. Результат розчарував ентузіастів – Макбук Ейр почав сильно перегріватися та шуміти кулером. Деякі власники зазначили, що подібне відбувається навіть при звичайному перегляді роликів на YouTube, або прослуховуванні музики на Spotify.

MacBook Air 2020 року гріється та шумить

Спеціалісти відомого американського сервісу Louis Rossmann провели власне дослідження проблеми. За думкою інженерів — головною причиною перегрівання стало невдале розміщення вентилятору (кулеру), який встановлено збоку від центрального процесору. Це, а також відсутність «теплової трубки» для відводу надмірного тепла — не найкращим чином позначається на ефективному охолоджені ноутбуку.

Проте, причина перегрівання може бути й більш банальною — це забруднення пилом та брудом системи охолодження, через що вона перестає ефективно виконувати своє завдання. Якщо радіатор, лопаті кулера та поверхня всіх внутрішніх деталей буде вкрита шаром пилу — ноутбук почне грітися, шуміти кулером, або навіть вимикатись. Щоб уникнути таких прикрих неприємностей — скористуйтеся послугою профілактичної чистки MacBook Air у Києві.