Мабуть вже нікого не дивує висока вартість техніки Apple, але цього разу компанія перевершила саму себе. Нещодавно у офіційному інтернет-магазині Епл з’явився новий товар — колесики для Mac Pro за ціною… 699 доларів США! Нагадаємо, що це дорожче ніж новий iPhone 11. Що ж особливого у колесах для Мак Про?

Apple Mac Pro Wheels Kit

Переглянувши опис Apple Mac Pro Wheels Kit, ви зрозумієте, що нічого надто цікавого вони не являють. Колесики виготовлені з нержавіючої сталі та гуми, мають хромоване покриття. Мабуть не варто шукати логіки у ціновій політиці Apple — ймовірно вважається, що покупець який може придбати комп’ютер за 5999 долларів, не поскупиться на колесики для нього за $699.

Apple Mac Pro Feet Kit

Проте є деяка можливість зекономити на покупці. Якщо замовити колесики на етапі купівлі Мак Про, їх вартість рівнятиметься 399 доларів (ціна нового iPhone SE 2020). З іншого боку, звичайні ніжки для Mac Pro (якщо купувати окремо) — коштують $299. Як не крути, незмінно приходиш до висновку, що подібна дорогоцінна техніка призначена лише для вузького кола професіоналів.