І знову “каменем спотикання” стала клавіатура нових Макбук, цього разу на корпорацію Епл навіть подали до суду. Нагадаємо, що з 2015 року у моделі MacBook почали встановлювати клавіатури нового зразка. Раніше клавіші мали механізм типу “ножиці”, наразі це “метелик”. За задумом розробників, такі клавіші повинні бути більш чутливими, рівномірно розділяти натиск. Але на практиці, такий механізм видався дуже вразливим до пилу та мілких частинок сміття, які скопуючись у основі призводили до застрягання, “залипання” кнопок.

За переконанням позивачів, Apple продає продукт який від самого початку є несправним. У корпорація навіть частково визнали проблему, порадивши прочищати клавіатуру стисненим повітрям. Проте, це дає лише тимчасовий ефект, після чого, проблема повторюється. Отже, 20 травня, у Каліфорнії на компанію було подано до суду, адвокати стверджують, що вона порушила умови експрес-гарантії та закони про гарантії споживачів. Клавіатура піддалася також критиці відомих журналістів, таких як Джон Грубер та Марко Армента.

Що робити, якщо клавіатура вашого MacBook почала “залипати”, клавіші важко натискаються? Зі свого боку, ми можемо порекомендувати звернутись до сервісного центру Apple BashMac у Києві для професійного чищення. Це допоможе отримати довготривалий результат стабільної роботи.