Невдоволення користувачів техніки Епл з приводу високих цін на ремонт зростає вже давно. Як правило скарги стосуються не тільки вартості послуг, але й у цілому політики офіційних сервісних центрів щодо модульної заміни. Наприклад, найменше пошкодження одного з компонентів тягне за собою заміну усього блоку. Журналісти канадського телеканалу CBC News провели дослідження, щоб з’ясувати наскільки обґрунтоване подібне невдоволення.

Задля експерименту вони звернулись до офіційного Genius Bar з приводу ремонту дисплею MacBook Pro. Після огляду співробітник сервісу заявив що ноутбук мав контакт з рідиною, тому за правилами компанії потрібно замінити усі супутні компоненти. У даному разі заміні піддавалася уся верхня частина корпусу та материнська плата. Роботу оцінили у 1200 доларів, та ще 780 за новий дисплей.

Після винесення вердикту, журналісти попрямували до неофіційного сервісу Louis Louismann, щоб порівняти діагноз та вартість ремонту. Майстер продіагностував пристрій та спростував версію про залиття рідиною. Він виявив перетертий шлейф дисплею, заміна якого вартувала 150 доларів. При чому, якщо враховувати що подібна несправність є конструктивним недоліком, вона мала би бути усунена безкоштовно по гарантії. Даний експеримент наочно продемонстрував що звернення у неавторизованний сервіс Apple може значно зекономити кошти, при цьому отримавши якісне рішення проблеми.