У вересні 2021 року Apple представила ряд новинок, серед яких як повністю нові пристрої, так і оновлення вже існуючих. Це смартфони, планшети і смарт-годинник. Ми коротко розповідаємо про нові моделі девайсів. Головні відмінності та особливості.

Характеристики нового iPhone 13

Презентація нових Айфон 13

Компанія Apple показала цілковито нову модель Айфон 13. Хоча, справедливості заради відзначимо, що зміни в більшості торкнулися апаратної частини, а не дизайну. Погляемо на новинку докладніше.

Отже, як і в минулому році, було представлено 4 версії телефонів: компактний iPhone 13 mini, базовий iPhone 13 і преміальні Pro і Pro Max. Усі смартфони оснащені поліпшеним динамічним дисплеєм OLED (Super Retina XDR). Це яскраві екрани, здатні автоматично змінювати частоту оновлення (до 120 Гц), при цьому економлячи заряд акумулятора. Що стосується батареї, то її ємність була збільшена і забезпечує до 1,5 години більше роботи у 13 і mini, і до 2,5 годин у Pro і Pro Max (в порівнянні з попередніми моделями).

Параметри iPhone 13

Дизайн нових iPhone 13 достатньо традиційний, хоча деякі відмінності присутні. Трохи зменшений «чубчик» у верхній частині екрану, а розташування камер на молодших моделях — по діагоналі. Кольори mini і базового Айфона 13: червоний (PRODUCT RED), «сяюча зірка», «темна ніч», синій, рожевий. Старші моделі Pro, Pro Max: графітовий, золотий, сріблястий, небесно-блакитний. Всі смартфони працюють на процесорі A15 Bionic. Ємність накопичувача: 128, 256, 512 ГБ, і максимальні 1 ТБ у преміальних версій. З інших особливостей варто відзначити поліпшені камери, а також поява «кінематографічного» режиму зйомки.

Що нового у iPad і iPad mini 2021?

Огляд нових Айпад міні

Класична версія iPad з діагоналлю 10,2 дюйма практично не зазнала змін. На планшеті встановлений чіп A13 Bionic замість A12, збільшено обсяг базового внутрішнього сховища: 64 і 256 гігабайт. Слабка камера замінена на більш якісну з роздільною здатністю 12 Мп, також вона отримала режим зйомки «в центрі уваги».

Характеристики iPad mini 2021

Набагато більше нововведень у iPad mini. З деякою натяжкою, але можна сказати, що це дійсно новий пристрій. Розмір його дисплея був збільшений до 8,3 дюйма (замість 7,9), з’явився роз’єм USB-C. Звичайно ж, нова модель працює на процесорі A15 Bionic. Хоча варіанти ємності сховища дещо обмежили: 64 і 256 Гб. Обидві камери мають 12 Мп, при цьому задня вміє знімати відео в форматі 4K. Замість Wi-Fi 5, з’явилася підтримка 6-покоління. А також підтримка стилуса Apple Pencil 2. Кольори планшета: «сірий космос», рожевий, фіолетовий, «сяюча зірка».

Найміцніші Apple Watch Series 7

Оляд Apple Watch 7

У новій моделі годинника, компанія зробила ставку на міцність. Тепер скло дисплея товще на 50%, що за запевненнями розробника повинно позитивно позначитися на ударостійкості. При цьому, смарт-годинник витримують занурення в воду на глибину до 50 метрів.

Порівняння Apple Watch 7, 6, 3

Змінилася і конструкція дисплея. Тепер він найбільший з усіх, що коли-небудь випускалася. Хоча фізичні розміри корпусу залишилися практично ідентичними, але рамки екрану зменшилися на 40%, завдяки чому розмір зображення збільшився на 20%. Watch Series 7 заряджаються на 33% швидше ніж Series 6 (плюс кабель USB-C). Кольори корпусу: зелений, синій, червоний, «сяюча зірка», «темна ніч».

Студія Gravirovka.Ua пропонує послуги лазеного гравіювання на Apple Watch та iPad у Києві. Швидке нанесення на корпус смарт-годинника будь-якого тексту та зображення.