Виданню Reuters стало відомо про те, що у найближчому майбутньому Apple планує використовувати безвуглецевий алюміній для виробництва корпусів власної техніки. Хоча, алюміній — вже давно є звичайним матеріалом, який використовувала компанія, проте його виробництво пов’язано з великими викидами у атмосферу вуглецю, що негативно позначається на стані навколишнього середовища.

Відомо, що Apple позиціонує себе як “зелену” компанію, постійно впроваджуючи нові екологічні технології. Віце-президент корпорації по захисту навколишнього середовища Ліза Джексон, наголосила, що традиційна технологія виробництва алюмінію — є дуже небезпечною. Виробництво цього сплаву супроводжується значними викидами у атмосферу вуглекислого газу, що у свою чергу призводить до посилення парникового ефекту і зміни клімату.

Корпорація вже уклала партнерській договір з канадською компанією Elysis — першим виробником безвуглецевого алюмінію. За деякою інформацією — використання нового матеріалу ніяк не позначиться на якості продукції, та характеристиках корпусу. Крім того, за словами представників Elysis, виробництво безвуглецевого алюмінію, обійдеться навіть дешевше традиційного. Нова ініціатива Apple викликає захоплення, щоправда деякі користувачі вже висловили побоювання, що зміни можуть призвести до зниження надійності пристроїв, як це спостерігається з кабелями MagSafe.