Як стало відомо з неофіційних джерел — корпорація Apple вже не буде використовувати приставку Air у назвах нових моделей ноутбуків. Замість минулих MacBook Air планується розвиток лінійки нових MacBook 13 і 15 дюймів, з екраном Retina та SSD накопичувачем. Таким чином у сімействі яблуневих лептопів залишаться два представники: потужний MacBook Pro та легкий, надтонкий MacBook.

macbook-and-macbook-airКоментуючи виданню BGR подібну політику компанії, інсайдер заявив:

“На сучасному етапі розвитку технологій, терміни «легкий» і «професійний» більше не є антонімами, що було актуально на момент виходу MacBook Air в 2008 році. Для Apple звання «самого тонкого у світі ноутбука» означало компроміс в продуктивності і слотах розширеннях. Це був дуже нішевий і дорогий продукт, призначений для користувачів, у яких головним пріоритетом була портативність. У 2016 році практично всі продукти Apple і її конкурентів тонкі і легкі, тому бренд «Air» виявився надлишковим”.

Прогнозується, що нові моделі портативних ноутбуків Apple будут презентовані вже у цьому році. Вони будуть тонші та легші ніж попередні MacBook Air.