Бездротові навушники AirPods від Apple отримали чималу популярність як серед власників iPhone, iPad, так і MacBook. Концепт елегантних, якісних навушників з автономним живленням виявився вельми успішним, що знайшло підтвердження у кількості проданих гаджетів. Тим не менш, споживачі критикують корпорацію за невиконання обіцянок з оновлення AirPods, адже перше покоління було випущене ще у 2016 році. Представники Apple декілька разів натякали на появу 2-го покоління у найближчий час, натомість ці чутки не підтвердилися.

Проте, нещодавно Apple запатентувала нову форму корпусу для фірмових навушників. Подібна інформація з’явилась у матеріалах відомства з патентів і товарних знаків США. Згідно з даними — корпорація вирішила повністю переробити форму навушників задля кращого прилягання до вушної раковини, та вбудувати в них додаткове обладнання для вимірювання пульсу. На кресленнях видно, що у нових пристроях зник усім відомий “хвостик”, натомість навушник повністю занурюється у вухо.

Щодо пульсометру — експерти відзначають, що подібна ідея досить непогана. Адже велика кількість капілярів у вусі та близькість до черепної коробки, може гарантувати більш точні ЕКГ результати ніж, наприклад, фітнес браслети або Apple Watch. Таким чином, крім покращенної ергономіки, у нових AirPods є шанс стати надпопулярним фітнес-пристроєм. Щоправда про дату виходу нових гаджетів не повідомляється.