Компанію Apple не даремно вважають “величною”, адже саме вона створила та зробила доступними величезну кількість гаджетів, без яких ми не уявляємо сучасного життя. Цього разу корпорація вкотре здивувала світ презентувавши захисну маску власного виробництва Apple Face Mask. Хоча даний продукт поки що не призначений для продажу, проте варто дізнатись про нього більше.

Apple Face Mask — що це?

Apple-Face-Mask

На розробку даного захисного засобу компанія витратила майже півроку (розробка почалася у квітні 2020). Надто довго? Мабуть що так, але знаючи уважність Епл до дрібниць — це не викликає здивування. Отже, захисна маска від Apple складається з трьох шарів матеріалу, вона не є одноразовою, може пратися до 5-ти разів. Цікаво, що більша частина маски є напівпрозорою. Крім того, акцентується увага на зручності її носіння. Компанія наголошує, що навіть тривале носіння маски не призводить до втоми та дискомфорту.

Щодо рівня захищеності, то вона дещо поступається масці N95. Проте рівень безпеки все ж таки вищій ніж у більшості аналогічних продуктів. Повідомляється що Apple Face Mask будуть забезпечені всі працівники компанії у світі (а також магазинів Apple Store) безкоштовно. Можливо товар з’явиться у вільному продажу, але наразі про це нічого не відомо.