На відміну від іншої комп’ютерної техніки, ноутбуки Apple більш вимогливі до якості запчастин. Нагадаємо, що оригінальними деталями MacBook можливо називати лише деталі виготовлені на сертифікованих заводах Apple, або ж «донорські», тобто зняті з існуючого пристрою. У той же час, чимало продавців називають оригінальними будь-які запчастини, іноді додаючи, що вони мають OEM характеристики. Проте, у більшості випадків це не відповідає дійсності. Наприклад, вам можуть запропонувати «оригінальну батарею» для Макбук, яка насправді є неякісною підробкою. Звичайно, що її працездатність та довговічність буде значно нижчою. Те ж саме стосується і оригінальних клавіш для MacBook.

Що обрати, оригінал чи копію запчастин для Mac?

Справжня та підробна батарея Мак

Припустимо, що ваш MacBook зазнав поломки та потребую заміни деяких модулів. Якщо ви у пошуку дешевих неоригінальних комплектуючих, то незмінно стикнетесь з деякими фактами. Необхідно розуміти, що найпростіші деталі, наприклад, клавіатура, шлейф або акумулятор — бувають підробними. А, складні комплектуючі, на кшталт дисплею, материнської плати, топкейсу, та ін. — зустрічаються лише у оригіналі. Такі запчастини можуть бути як «донорськими», так і повністю новими.

Нові або б/у деталі для MacBook?

Комплектуючі для Мак з гарантією

Отож, ми з’ясували, що для ремонту вашого Макбук знадобляться запчастини. У продажі ви можете знайти як нові, так і «донорські» комплектуючі. Як обрати необхідне, та не купити «кота у мішку»? Єдиний правильний вихід — це звернутись до професійного сервісного центру, наприклад, Apple BashMac у Києві. Там вам запропонують вибір: або перевірена б.в. запчастина, або повністю нова. У деяких випадках, якщо ви бажаєте зекономити — оптимальною буде заміна «донорської» деталі. Але існує і краще рішення — це встановлення нової оригінальної запчастини. Зазвичай, це відбувається шляхом обміну вашої пошкодженої комплектуючої на нову з доплатою. У результаті, ви отримуєте повністю оригінальну деталь з офіційною гарантією.

Заміна модулів або компонентний ремонт?

Про компонентний ремонт Макбук

Наостанок, про ще одне рішення — це ремонт на компонентному рівні. Річ у тім, що дефектну деталь можливо відновити, звичайно за наявності професійного обладнання та досвідченого інженера. Такий ремонт значно дешевший ніж встановлення нових запчастин, проводиться швидко та з гарантією сервісу. Щоб отримати консультацію, рекомендуємо звернутися до спеціалістів сервісного центру BashMac.