Екран модельної лінійки Макбук Про 2016, 2017 років забезпечує якісне зображення, чіткість та передачу широкого кольорового охвату P3. Проте, дана комплектуюча часто розбивається під час падіння ноутбуку, удару, потрапляння рідини. Не рідкість й інші причини поломки, наприклад, екран погризли домашні тварини, тріснуло скло після придавлювання, тощо. У такому разі знадобиться заміна дисплея на A1706, A1707, A1708 (Silver, Space Gray). Для цього достатньо звернутися до сервісного центру Apple BashMac Київ для швидкого, якісного ремонту.

Купити екран MacBook Pro A1706, A1707, A1708 у Києві

Наш сервіс пропонує оригінальні дисплеї на моделі 2016-2017 років випуску зі встановленням та гарантією. Доступні комплектуючі у кольорі сріблястий, або «сірий космос». Дана комплектуюча складається з алюмінієвої кришки, скла, матриці, камери, шлейфів для підключення. Іншими словами, це новий заводський блок Apple, готовий до швидкої заміни. Вартість екрану 13 та 15 дюймів:

*Вказана вартість за умови попереднього замовлення.

Заміна матриці MacBook Pro або дисплея у зборі?

Як замінити матрицю Макбук ПроПошкодження екранного блока можуть носити різний характер. Іноді розбивається скло (тріщини, сколи), у інших випадках страждає матриця (смуги, артефакти, не вмикається). Не виключені і пошкодження гнучких шлейфів, металевої кришки, веб-камери. Тому, у недосвідчених користувачів виникає питання — чи можливо замінити LCD матрицю або скло Макбук Про окремо?

Відповідаємо — ні, такої можливості не існує! Річ у тім, що даний модуль зібраний на фабриці, всі компоненти міцно склеєні між собою. Тому, запчастина вважається нерозбірною. Навіть, якщо окремі майстри й візьмуться за таку роботу — успішний результат не гарантується. Найчастіше після такого ремонту з’являються зазори, «засвіти» на зображенні, втрачається геометрія та герметичність. Найкращим рішенням є заміна модуля дисплея (Screen) у зборі з гарантією. Зверніть увагу, що при замовленні з невеликим очікуванням (надаємо підмінний MacBook), діє суттєва знижка на оригінальний екран.

Чекаємо ваших дзвінків за телефоном: (044) 360-61-16. Адреса сервісного центру Apple BashMac: вул. Велика Васильківська, 18 (центр Києва, поряд з метро Площа Льва Толстого).