У сучасному світі мабуть не залишилося людини, яка ніколи не чула про відеохостинг YouTube, та не переглядала відео у інтернет. Всі ми полюбляємо дивитись новини, відеоблоги, кумедні відеорики та інше. Іноді виникає велике бажання створити з вподобаного відео анімоване Gif-зображення, щоб поділитися ним з друзями. Насправді, зробити це дуже легко, у цій статті ми розповімо як.

Створюємо GIF з відео на YouTube

Існують спеціалізовані ресурси, які надають можливість зробити Gif-картинку з відеоролику, наприклад, cut-video.com. Але, мало хто знає, що сам YouTube надає таку можливість завдяки вбудованим інструментам. Наводимо просту інструкцію з користування:

1. Відкрийте YouTube-відео з якого ви бажаєте зробити гіфку.Як створити Gif з YouTube2. У адресному рядку відео, додайте слово “gif” перед “youtube” та перейдіть за новим посиланням. Відкриється спеціалізований сервіс https://gifs.com з обраним відео та інструментами для його обробки.Як створити Gif з YouTube3. За допомогою таймлінії у нижній частині — вкажіть початок та кінець фрагменту відео, з якого необхідно створити гіфку. У лівій частині екрану відображено додаткові інструменти для обробки, наприклад, додавання розмиття, корекція кольору та інше. Якщо ви не збираєтесь користуватись даними інструментами — залишіть все як є.Як створити Gif з YouTube4. Натискаємо кнопку “Create Gif” та заповнюємо назву та теги (якщо це необхідно). А також обираємо чи буде ваша гіфка опублікована публічно, або приватно. Можливо додати “watermark”, звук. Натискаємо “NEXT”.

Як створити Gif з YouTube
5. Готово! Відкривається створене GIF-зображення. Тепер ви можете скопіювати лінк на нього, поділитися у соцмережах, вбудувати на сайт, або просто завантажити на комп’ютер.

Як створити Gif з YouTube

Приклад створеної гіфки

Ось так легко та просто створити гіфку з будь-якого відео на YouTube. Сподіваємось, що було цікаво та корисно. Запрошуємо до нашого каналу з пізнавальними відео про Apple Mac.