Ще ніколи асортимент продукції Apple не був таким широким. Величезна кількість моделей iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch та іншої техніки дозволяє обрати те, що потрібно саме вам. Але, схоже корпорація не збирається зупинятися на досягнутому та готує до випуску нові пристрої. Хоча офіційно про них не заявлялося, але існує інсайдерська інформація, яка дозволяє прогнозувати те, чим порадує нас компанія у 2020 році.

MacBook на мобільному процесорі A-серії

Чутки про те, що Apple прагне відмовитись від процесорів Intel на користь власних чіпів A-серії — ходять досить давно. Про це ми вже писали у статті Перехід комп’ютерів Apple на процесори ARM. Плюси та мінуси. Схоже, що чутки підтверджуються, компанія дійсно готує нову модель Макбук на базі власного процесора.

Пошуковий трекер AirTag

За деякою інформацією Apple ще восени готувала презентацію пошукового трекера, але з невідомих причин реліз відклали. Призначення даного девайсу — пошук загублених речей, до яких прикріплений трекер. Очікується, що він буде працювати не тільки через Bluetooth LE, але й через Ultra Wideband. Це дозволить передавати інформацію щодо знаходження через iPhone користувачів які знаходяться поряд.

Новий медіаплеєр Apple TV

Приставка Apple TV не оновлювалась досить давно, тому очікуємо, що у 2020 році компанія покаже нове покоління. За чутками, Епл ТВ буде оснащена новим “залізом”, а можливо також ігровим процесором для ігор з Apple Arcade.

Смарт-окуляри від Apple

Компанія вже досить давно займається розробкою власних розумних окулярів. Ймовірно, їх дизайн буде класичним, повторюючи стиль звичайних окулярів. Очікується, що смарт-окуляри Apple будуть працювати за технологією 5G, яка дозволяє проводити всі обчислення у “хмарі”.