Спеціалісти лабораторії iFixit у черговий раз торкнулись теми ненадійних екранних шлейфів Макбук Про. Нагадаємо, що досить велика кількість власників моделей з 2012 року (Retina) стикнулись з проблемною роботою дисплею. Зовні симптоми несправності проявляються у повній відсутності підсвітки екрану (зостається темним), “сценічній підсвітці” при якій дисплей по периметру освітлюється нерівномірно, а також у різних проблемах з зображенням. Як з’ясувалося у багатьох випадках причина полягає у пошкодженні шлейфу, який легко перетирається.

“Apple розробила кабелі як частину дисплея, щоб їх не можна було замінити. Це означає, що коли (не якщо) ці кабелі почнуть виходити з ладу, необхідно буде замінити увесь екран, на відміну від одного або двох маленьких кабелів, що фактично перетворює в проблему за 6 доларів в катастрофу за 600 доларів”.

У попередніх моделях MacBook Pro можливо було замінити шлейф окремо, наразі ж він став монолітним, тобто нероздільним з дисплеєм. Тому через поломку шлейфу потрібно повністю міняти увесь екранний блок. На даний час зареєстрували навіть петицію до Apple з вимогою безкоштовно ремонтувати ноубтуки з надірваним шлейфом. Усе ж таки розраховувати на те, що корпорація піде на такий крок — не варто. Якщо з вами трапився подібний негаразд, рекомендуємо звернутись до сервісного центру Apple BashMac у Києві для безкоштовної діагностики та найбільш вигідного ремонту дисплею MacBook Pro.