Цікаве порівняння Тіма Кука і Стіва Джобса провели журналісти The Wall Street Journal. Вони помітили, що випадки, коли Apple затримувалася з продажами вже представлених продуктів, за час правління Тіма Кука виникали в кілька разів частіше, ніж при Джобсові. Аналіз, проведений журналістами, показав, що за часів, коли компанією керував колишній CEO Джобс, затримки новинок від моменту презентації до появи в роздрібному продажу були скоріше винятком, ніж правилом.

«З 70 нових та оновлених продуктів, випущених Apple під час перебування Тіма Кука на посаді генерального директора, продаж п’яти були відкладені більш ніж на три місяці і дев’яти —  на період від одного до трьох місяців від дати їх презентації, — пише The Wall Street Journal . — У той же час, під час правління Стіва Джобса було представлена приблизно така ж кількість новинок, але реліз лише однієї з них був відкладений більш ніж на три місяці».

Крім того, журналісти помітили, що жоден з по-справжньому нових продуктів Apple, представлених при Тімі Кукові, не був запущений в продаж протягом першого місяця. Реліз Apple Watch, AirPods і HomePod, які не випускалися за часів Стіва Джобса, затримався на три місяці і більше. Остання новинка компанії — HomePod, взагалі затрималась на багато більший час, ніж було обіцяно на презентації влітку 2017 року. Чому так відбувається наразі не відомо, хоча можемо припустити, що компанія не встигає з тестуванням і випробуванням нових продуктів.

Тим не менш, Тім Кук є дуже ефективним управлінцем корпорації. Прибуток компанії збільшився більш ніж удвічі, а ціна акцій Apple в останні шість років збільшилася більш ніж утричі до рекордно високих показників. У компанії заявили, що очікували протягом останніх трьох місяців 2017 року на новий рекорд.