Хоча керівництво Apple, зокрема Тім Кук офіційно не визнає що ситуація з коронавірусом у Китаї негативно позначилася на виробництві нових пристроїв, але факти говорять про протилежне. Так, за розпорядженням уряду Китаю, деякі заводи Samsung, Foxconn та Pegatron напряму пов’язані з виробництвом комплектуючих для Apple були закриті на карантин. Це стосується фабрик, які знаходяться у безпосередній близькості до міста Ухань.

“Ми уважно стежимо за тим, як розвивається ситуація і продовжуємо збирати дані, які допоможуть краще спрогнозувати наші подальші дії. У нас є альтернативні джерела поставок і план роботи в умовах збільшення масштабів зараження коронавірусу. У наших партнерів є заводи за межами Ухань, проте необхідність їх задіяння все ще потребує прояснення. Проте, ми зможемо компенсувати виробничі втрати, якщо в цьому буде необхідність”, — заявив Тім Кук.

Також генеральний директор Apple підтвердив, що співробітникам компанії заборонено відвідувати Китай, виключення становлять візити керівництва для важливих переговорів. А співробітникам, що працюють у самому місті Ухань надали спеціальні інструкції та набори дезінфекції, для захисту від ураження вірусом. На думку експертів, подібні перебої у роботі заводів де відбувається збірка пристроїв Apple можуть негативно позначитись на строках випуску нових моделей, зокрема iPhone 12, та iPhone SE 2.