Разом з презентацією лінійки iPhone 12 (mini, Pro, Pro Max), Apple показала новий зарядний адаптер. Мабуть ви пам’ятаєте, що старі моделі MacBook комплектувалися зарядками MagSafe з магнітним конектором? Згодом такий тип зарядного пристрою замінили на блоки живлення з UCB-C кабелем. Чимало власників лептопів були засмучені таким рішенням, адже магнітний конектор не один раз рятував пристрій, легко від’єднуючись, якщо смикнути за шнур. Можливо подібну практику Епл поверне у майбутньому, але сьогодні вирішила відродити легендарний бренд саме для смартфонів.

Що таке зарядний пристрій MagSafe для iPhone?

Що таке MagSafe для iPhone

Оригінальна бездротова зарядка являє собою круглий блок, який під’єднується до задньої сторони Айфону магнітами. Для сполучення, у нових моделях телефонів вбудовано модуль з індукційною катушкою, магнітним кільцем та NFC інтерфейсом. Загалом, вся система заснована на розповсюдженому стандарті Qi, який використовують і інші виробники. Проте, лише оригінальна Apple MagSafe підтримує швидку зарядку з потужністю 15 Вт. Нагадаємо, що попередні бездротові зарядки підтримували лише 7,5 Вт. Крім класичного зарядного адаптеру, компанія презентувала цілу лінійку аксесуарів: чохли та кишеньки для карток.

Що таке MagSafe для iPhone

Користуючись нагодою, нагадаємо що замовити ремонт MagSafe для MacBook у Києві, ви можете у сервісному центрі BashMac. Компанія пропонує вкорочення або заміну оригінального кабелю, ремонт блока живлення з гарантією.