Логотип з «надкушеним яблуком» відомий у будь-якому курточці світу, а назва Apple стала синонімом якості та навіть престижу. Проте, так було не завжди, компанія за свою багаторічну історію переживала чимало невдач. Іноді справи йшли настільки погано, що бренд мусив займатися випуском одягу, побутового приладдя та інших дивних речей. Зараз ми знаємо Apple як одного з найбільших виробників комп’ютерної та мобільної техніки у світі. Але серед розробок були й інші, цікаві, експериментальні пристрої. Про деякі з них ми сьогодні і розповімо.

Читайте про найдивніші поломки MacBook

Добірка незвичайних розробок Apple

Приблизно у середині 80-х років минулого сторіччя, Епл несподівано випустила лімітовану серію одягу та аксесуарів. А також різноманітне кухонне та побутове приладдя, рушники, парасолі, сумки, годинники та інше.

одяг виробництва Apple

З 1983 року, протягом деякого періоду Apple виробляла звичайні принтери. Усього було розроблено близько 10-ти моделей.

принтер Епл

А у 1988 році, до них додався сканер власного виробництва.

Apple Scanner

Незвичний стаціонарний телефон з підтримкою факса був випущений у 1993 році. Називався він Apple Walt, та мав великий монохромний, сенсорний дисплей, який керувався стилусом.

перший телефон Apple

На цьому розробник не зупинився та показав перший прототип планшету з назвою MessagePad Newton.

перший планшет Apple

Все у тому ж 1993 з’являється гібрид комп’ютеру та телевізору Macintosh TV. Цей прилад мав знайому форму звичайного Мак тих часів, проте поєднував у собі функції телевізора з пультом керування.

телевізор Макінтош ТВ

У 1994 році Apple спільно з Kodak презентувала одну з перших у світі цифрових камер QuickTake 100. Пам’яті пристрою вистачало лише на 8 фотографій, проте це був досить інноваційний продукт свого часу.

цифрова камера Епл

Продовжуючи експерименти з продуктовою лінійкою, розробник спробував вивести на ринок власну ігрову консоль Pippin. Проте, безуспішно. Разом з приставкою пропонувалися фірмові джойстики Apple.

ігрова приставка Піпін Apple

Аналізуючи дати появи найдивніших товарів Епл — можливо скласти деяку хронологію розвитку компанії. Так, бум випуску такої продукції прийшовся на 80-90 роки, коли бренд переживав, мабуть, найтяжчі часи, разом зі звільненням Стіва Джобса. А вже через декілька років компанія повністю концентрувалась на виробництві техніки Mac яку ми так полюбляємо.